Biežāk uzdotie jautājumi

Iespējams šeit radīsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par mūsu pakalpojumiem. Vai arī uzdot to, sazinoties ar sev tuvāko "Figura Line" studiju.

Masāžas ilgums

Masāžas ilgums - 60 minūtes, "Figura Line" veselīga skaistuma koncepta ietvaros nav izvēlēts nejauši.

Mums svarīgi, lai fiziskā slodze nodarbībās ir optimāla, neraugoties uz dažādu klientu fizisko sagatavotību un ir iespēja ar laiku to kāpināt. Kā arī, lai masāžas laikā limfas plūsma tiek vienmērīgi stimulēta visā organismā. Tāpēc tiek veltīts pietiekami ilgs laiks katrai ķermeņa daļai. Starpcitu, masāžas laikā tiek izpildītas 18 pozīcijas!

Masāžas ietekme

Ķermeņa aprišu samazināšanās notiek pateicoties tam, ka masāža sekmē šūnās uzkrājušos "atkritumu" izvadīšanu no organisma, ir kalorijas patērējoša fiziskai slodze, kas iedarbojas uz muskuļiem un palīdz atgriezt ādas tvirtumu. Tāpēc kāds centimetrs mazāk apkārtmēros ir tikai viens no daudzajiem efektiem šai masāžai.

Visbiežāk galvenais iemesls, ko min mūsu klienti, lemjot par labu masāžas regulāram apmeklējumam, ir būtiska pašsajūtas uzlabošanās, enerģijas pieplūdums, miega kvalitātes paaugstināšanās un pozitīvā ietekme uz kopējo veselības stāvokli.

Vecuma ierobežojumi masāžu apmeklēšanai

Limfas stimulācijas masāžu "Figura Line" studijās piedāvājam apmeklēt pēc 18 gadu vecuma sasniegšanas līdz vecumam, kurā vēl ir vēlme pēc patīkamām, samērīgas slodzes fiziskām aktivitātēm.

Pie mums sastapsi gan jaunas sievietes, kuras masāžu izvēlējušās kā veidu, lai samazinātu celulītu. Gan apņēmīgas sievietes, kuras vēlas patīkamā veidā uzlabot savu figūru un samazināt apkārtmērus. Gan jaunās māmiņas, kurām masāžas apmeklējums ir mirklītis tikai sev, vienlaikus atgūstot tvirtu ādu un enerģiju. Gan dāmas sirmiem matiem, kuras pie mums nāk stiprināt veselību, uzlabot miegu, vienlaikus "bonusā" iegūstot stingrāku ādu un smaidu sejā.

Masāžas piemērotība

Masāža nebūs piemērota clvēkiem ar atsevišķām nopietnām saslimšanām, kas pamatā saistītas ar asinsrites vai sirds problēmām. Par to sīkāk informāciju jums individuāli sniegs mūsu speciālisti, sazinoties ar jums tuvāko studiju. Kā arī šaubu gadījumā iesakām konsultēties ar ārstu.

Masāžu nevar apmeklēt grūtnieces, taču jaunās māmiņas ir mīļi gaidītas.

Bet pārējiem - lai saprastu vai masāža ir piemērota tieši jums, vienīgais veids ir nākt pie mums uz studiju un to izmēģināt!

Vienas stundu garas masāžas cena pagaidām vēl ir iepriekšējā - 18 EUR. Lielākā daļa klientu norāda, ka pa īstam masāžu sāk izbaudīt pēc pāris pirmajām reizēm. Tāpēc jaunajiem klientiem ir pieejams JAUNA KLIENTA TESTA KOMPLEKTS, kurā iekļautas 3 stundu garas masāžas tikai par 45 EUR

Pirmās nodarbības vienmēr notiek speciālista uzraudzībā - tiek izstāstīts par masāžu un tās iedarbību, ierādītas visas masāžas pozīcijas un sniegti nepieciešamie padomi. Šo masāžu laikā saņemsi speciālista atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem un gūsi lielisku priekšstatu par šo masāžu. Un visai ticams, ka pēc pirmajiem trīs masāžas apmeklējumiem sajutīsi arī pirmās pozitīvās izmaiņas. Vai nav lieliski?